Sweet Selfie

2.80.774

4.7

11

Şimdiye kadar görüp göreceğiniz en iyi filtre düzenleyicisi ile selfie

4.5M

Bu uygulamayı oyla

Candy Selfie fotoğraflarınıza tamamen yeni bir görünüm kazandırmanıza izin veren bir fotoğrafçılık uygulamasıdır. Bunu yapmak için çok sayıda araç, filtre ve çerçeve sunar. Ve elbette kullanması da son derece kolaydır.

Candy Selfie çok sayıda filtre içerir; ancak en etkileyici araçlar yüzünüzün farklı alanlarını direkt olarak düzenleyen araçlardır: dişlerinizi beyazlatabilir, gözlerinizi büyütebilir ya da yüzünüzü daha ince gösterebilirsiniz. Esasen, sadece bir kaç saniye içinde kendinize hızlı ve tamamen acısız bir estetik cerrahi uygulaması yapabilirsiniz.

Tüm bu temel araçlara ek olarak, Candy Selfie uygulamasında fotoğraflarınıza eklemek için farklı çerçeveler ve çıkartmalar bulabilirsiniz. Aslında, çoklu resimlerle kolajlar bile oluşturabilirsiniz.

Candy Selfie özellikleri yönünden hem kalite hem de nicelik sunan muhteşem bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Üstelik, hoş ve kullanıcı dostu arayüze de sahiptir. Bütün olarak değerlendirildiğinde, daha iyi bilinen fotoğraf düzenleme uygulamalarına oldukça ilgi çekici bir alternatiftir.
Gereksinimler

Android 4.0.3 ya da üstü sürüm gerektirir.

Uptodown X